Artykuły 1 do 5 z 51

Kolory w łazience


02. 03. 2009 - Alena Müllerová

Kolory w łazience
Do naszych łazienek zaczęły przenikać kolory. Tradycyjne wyobrażenie higienicznej łazienki w bieli i pastelach odchodzi w zapomnienie. Dzisiejsze trendy koncentrują się na wyraźnych, niekiedy wręcz jaskrawych kolorach. I to nie tylko w przypadku glazury i płytek podłogowych, ale również urządzeń sanitarnych takich jak wanna czy umywalka.


Pisuar!


29. 01. 2009 - Alena Müllerová

Pisuar!
Pisuar docenią przede wszystkim rodziny z przewagą mężczyzn. Są także idealnym rozwiązaniem w domach, w których prowadzone jest bogate życie towarzyskie. To jeden ze sposobów, jak uniknąć ciągłych konfliktów wokół opuszczania deski klozetowej oraz uprościć utrzymywanie higieny w toalecie. Właśnie dlatego pisuar coraz częściej spotkać można również w polskich domach.


Płytki i kafelki


09. 07. 2008 - Redakce Hyperbydlení.cz

Płytki i kafelki
Stylowe płytki i kafelki dodają kuchni, łazience czy pralni większą atrakcyjność. Jeśli chodzi o kafelki to masz do wyboru duże możliwości materiałów. Dzisiejszy artykuł jest o płytkach i kafelkach oraz o tym, czym się kierować podczas ich wyboru.


W wirze wzburzonej i pełnej pęcherzyków kąpieli.


19. 06. 2008 - Redakce Hyperbydlení.cz

W wirze wzburzonej  i  pełnej pęcherzyków  kąpieli.
Wirująca i pełna pęcherzyków kąpiel stanowią podstawę relaksu i zdrowia. Na szczęście nie są dostępne już tylko w uzdrowiskach czy ośrodkach rehabilitacyjnych. W postaci wanny wyposażonej w strumienie masujące, możecie zażyć przyjemności z masażu i we własnej łazience.


Światło w łazience


25. 10. 2007 - Martin Kubát

Światło w łazience
Wygoda w łazience to nie tylko piękne kafelki, dobrane meble, dobre ogrzewanie i wentylacja, ale także odpowiednie światło. A to już nie jest takie proste. Mimo, że dzisiejszy rynek oferuje nieograniczoną ilość oświetlenia łazienkowego, nie jest łatwo wybrać to właściwe.


Artykuły 1 do 5 z 51